Często Zadawane Pytania

AS

Wszystkie prawa jazdy, które zapewniamy, kosztują pomiędzy praktyką a serwisem od 760 € do maksymalnie 2100 €. Koszty różnią się w zależności od rodzaju wymaganego prawa jazdy, w szczególności kierowcy oraz WKD i gmin w Polsce, w których należy się zarejestrować. W rzadkich przypadkach może to kosztować więcej niż powyższy pułap.
Usługa wymaga płatności z góry, gdyż szkolenia, badania wzroku, opłaty egzaminacyjne, przewodniki do nauki jazdy wymagają rejestracji (oczywiście z błędnymi datami) i nie jesteśmy w stanie pokryć tych kosztów na nasz koszt. dlatego proszę nie kontaktować się z nami w celu żądania płatności po dostawie. Po podaniu swoich danych należy dokonać płatności. Jakie metody płatności akceptujecie przy zakupie prawa jazdy?
Prawo jazdy wydawane jest z reguły w ciągu dwóch tygodni od zlecenia usługi i sprawdzenia płatności, poprzez wybranie w formularzu wysokiego priorytetu dostawy. O zezwolenie możesz ubiegać się w ciągu 5 dni roboczych. Powoduje to znaczny wzrost ceny całkowitej.
Dla bezpieczeństwa naszego i naszych klientów korzystamy wyłącznie z wysoce bezpiecznych i niewykrywalnych metod płatności. Płatności, z których korzystamy najczęściej, i za pośrednictwem kryptowaluty, na przykład Bitcoin. Można także dokonać przelewu bankowego. Akceptowane są tu także Western Union i Money Gran.
Licencja zostanie wysłana listem poleconym (czas dostawy od 1 do 2 dni) na adres podany w formularzu zgłoszeniowym. Będziesz także śledzony, aby sprawdzić status swojej przesyłki.
Kiedy wyślemy Twój dokument, wyślemy Ci również dysk weryfikacyjny, numer telefonu i link do bazy danych, której używasz do weryfikacji autentyczności dokumentu. Dysk weryfikacyjny umożliwia przeglądanie wszystkich informacji przechowywanych w rzekomym systemie bazodanowym. Jeśli widzisz swoje dane w systemie, oznacza to, że Twój dokument jest prawdziwym dokumentem. Dlatego musisz korzystać z dokumentu legalnie.
Prawo jazdy zarejestrowane jest w WKD i gminie
Z tego powodu stosujemy metody płatności i kontaktu, aby zachować poufność Klienta i maksymalną poufność.
Otwórz czat
Witam 👋
Możemy Ci pomóc?